Топ навичок розробника Python

Вивчення основ програмування, розуміння особливості написання програм Python і набуття практичних навичок в цих областях є ключовим для того, щоб стати розробником. Однією з головних python вакансії переваг Python є величезний вибір доступних бібліотек. Необхідно добре орієнтуватися в тому, що є на ринку, і використовувати наявні бібліотеки з максимальною користю.

Оскільки на певному етапі ви можете потрапити в глухий кут і не знайти рішення. Крім того, часом самому важко побачити свої помилки, а ментор підкаже, як зробити код чистішим та якіснішим, пояснить особливості його написання на прикладі кожної окремої ситуації. Популярність цієї мови пов’язана зі зростанням сфери обробки й аналізу даних, в тому числі штучного інтелекту і машинного навчання. Такі галузі, як охорона здоров’я, освіта та фінанси, використовують програми машинного навчання, щоб покращити свої внутрішні процеси за допомогою інновацій. Різні бібліотеки Пайтон використовують для виконання конкретних завдань. Наприклад, Matplotlib підходить для відображення даних у двовимірній та тривимірній графіці.

Хто такий Python-розробник?

Про професію розповідає Олександра Воронцова, наставник курсу «Python-developer» в Яндекс Практикумі. TensorFlow — одна з найкращих бібліотек Python, створена для виконання високопродуктивних числових і наукових обчислень. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. Використовувати принципи створення робочих програм на Python.

Python застосовують для вирішення робочих завдань у компаніях Google, Instagram, Facebook, IBM, NASA, Dropbox, Netflix та інших. Розробники цінують цю мову програмування за простоту у вивченні, ефективність та мультиплатформність. Python – це високорівнева мова програмування, що була створена Гвідо ван Россумом і вперше випущена в 1991 році. Python став швидко популярним завдяки своєму чистому синтаксису та легкості читання, а також зручності для написання коду порівняно з багатьма іншими мовами. Починати вивчення мови програмування Python варто в років, коли підліток вже достатньо свідомо підходить до процесу навчання та готовий працювати на результат.

Середня зарплата початківця програміста (Junior) – від 15 тис. Розробник з досвідом роботи 2-3 року (Middle) отримує від 30 тис. Крім опису професії, її плюсів і мінусів, в статті ви знайдете безкоштовні уроки для вивчення Пітона і корисні матеріали для новачків. Якщо йдеться про професійне застосування мови, то в різних напрямах є свій обовʼязковий мінімум технологій.

Самостійне навчання

Він використовується для геномного секвенування, розпізнавання білків, моделювання біологічних систем і багато іншого. Бібліотеки, такі як Biopython, надають інструменти для біологічного аналізу. В Сполучених Штатах фахівець з Data Science початкового рівня може розраховувати https://wizardsdev.com/ в середньому на 85 тисяч доларів на рік. В Україні початківець в роботі з даними може розраховувати на тисяч доларів на рік. Окрім базових знань мови програмування Python, розробник має розумітися на типах та структурах даних, перемінних, циклах та функціях.

Хто такий Python-розробник

Створювати багатопотокові та асинхронні сервери на сокетах та розробляти клієнт-серверні рішення. Розглянемо простий приклад циклу “для кожного” (for-each) в Python і Java. Зберегти моє ім’я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів. Здавалося б, цих аргументів проти вищої освіти достатньо.

Навичка самонавчання

Головним плюсом використання фреймворка замість бібліотеки є його універсальність. Замість написання коду для кожного проекту, розробники Python можуть знайти у фреймворку вже готові компоненти. Це не тільки економить гроші та час, але й скорочує час виходу продукту на ринок. Фреймворки можна кастомізувати та додавати в них необхідні інструменти для розширення їх функціоналу. Все залежить від того, скільки часу ви будете виділяти на навчання. Бажано займатися пайтоном хоча б 2 години щодня – при такому розкладі на його вивчення у вас піде близько 3-х місяців.

До речі, у цій частині співбесіди можна згадати участь у хакатонах та інших галузевих івентах. Про всяк випадок нагадаємо, що soft skills – це професійні навички, не пов’язані безпосередньо зі спеціальністю. Розвинені софт скіли потрібні і для пошуку роботи, і подальшого просування. Багато розвинених країн мають програму імміграції Blue Card, за допомогою якої залучають кваліфікованих спеціалістів. Для підтвердження кваліфікації потрібні документи з роботи та диплом.

Strong junior, middle Python software engineer

Через відсутність методиста отримані знання можуть виявитися однобокими та погано збалансованими. Наприклад, якщо ментор вважатиме неважливим вивчати unix, ви його не торкнетеся. Пошукайте лекції на YouTube, а питання ставте в коментарях. Але за тиждень можна знайти пару хороших статей, які розширять світогляд і можуть одного разу стати в пригоді на співбесіді.

Хто такий Python-розробник

Якщо у вас є навчальні чи особисті проекти, перед співбесідою їх варто викласти на Git або ваш сайт, щоб показати на інтерв’ю. Добре, якщо демонстрація коду супроводжуватиметься розповіддю про те, яке завдання вирішував цей проект. На DOU є розділ «Перша робота» з курсами, стажуваннями та вакансіями лише для початківців. Також варто створити акаунт в LinkedIn і додати в друзі якомога більше розробників та рекрутерів. Про те, як правильно заповнювати LinkedIn-профіль, читайте тут. Після перших відмов запитуйте в інтерв’юєрів, що варто підтягнути.

Забронюйте місце на курсі

Python використовується для програмування пристроїв Інтернету речей, які з’єднані з мережею. Tesla використовує Python для розробки ПЗ своїх електромобілів. Python є інструментом для аналізу даних та розробки моделей штучного інтелекту. Наприклад, Google та Microsoft, використовують Python для обробки та аналізу даних.

Знаючи плюси та мінуси вакансії, рекрутер зможе дібрати фахівця, що не втече за перших труднощів і буде готовий працювати в запропонованих умовах. В умовах жорсткої конкуренції за найліпші таланти доручити пошук досвідченим фахівцям, мабуть, найкраще рішення, яке допоможе зберегти час і гроші. Наприклад, Google використовує Python в своїх системах машинного навчання, а Tesla використовує Python для аналізу даних з автопілота. Python відомий своєю простотою, яка робить його особливо привабливим для новачків в програмуванні. Його основні переваги включають простий синтаксис, лаконічність коду та акцент на читабельності. Data Science (дослівно «наука про дані») – це розділ комп’ютерних технологій, присвячений аналізу даних та отриманню практичної інформації на їх основі.